DATAKRAFT

Kundtjänst: 0370 - 33 18 84

Telefonväxel: 0370 - 33 18 80

kundtjanst@datakraft.se

Postadress

Datakraft i Småland AB
Strömgatan 1
335 30 Gnosjö

Värnamo

Jönköpingsvägen 43 , 331 34 Värnamo

Gnosjö

Strömgatan 1 , 335 30 Gnosjö

Gislaved

Anderstorpsvägen 24 , 332 36 Gislaved

Kontakta oss

Kontakta oss på Datakraft om du söker tjänst, examensarbete, näringslivsförlagd utbildning som fadder eller liknande.

karriar@datakraft.se

    Kontaktpersoner

    Fredric Svalin

    SÄLJARE IT-TEKNIK & HOSTING

    Fredric.Svalin@datakraft.se

    Maja Schröder

    SÄLJARE IT-TEKNIK & HOSTING

    Maja.Schroder@datakraft.se

    0370- 33 81 24

    Andreas Pettersson

    Säljare Pyramid

    Andreas.Pettersson@datakraft.se

    0370 - 33 81 30

    Philip Arvidsson

    Säljare Pyramid

    Philip.Arvidsson@datakraft.se

    0370 - 33 81 39

    Helene Walther

    HR

    Helene.Walther@datakraft.se

    0370 - 33 81 33

    Patrik Ahnberg

    VD

    Patrik.Ahnberg@datakraft.se

    0370 - 33 18 83

    Micael Josefsson

    LEDNING/STYRELSE

    Micael.Josefsson@datakraft.se

    Magnus Josefsson

    LEDNING/STYRELSE

    Magnus.Josefsson@datakraft.se

    Fjärrstyrning