DATAKRAFT

Kundtjänst: 0370 - 33 18 84

Telefonväxel: 0370 - 33 18 80

kundtjanst@datakraft.se

Postadress

Datakraft i Småland AB
Box 96
335 22 Gnosjö

Värnamo

Jönköpingsvägen 43 , 331 34 Värnamo

Gnosjö

Strömgatan 1 , 335 30 Gnosjö

Gislaved

Anderstorpsvägen 24 , 332 36 Gislaved

Kontakta oss

Kontakta oss på Datakraft om du söker tjänst, examensarbete, näringslivsförlagd utbildning som fadder eller liknande.

karriar@datakraft.se

    Kontaktpersoner

    Fredric Svalin

    SÄLJARE IT-TEKNIK & HOSTING

    Fredric.Svalin@datakraft.se

    0370 - 33 18 88

    Magnus Josefsson

    SÄLJARE IT-TEKNIK & HOSTING

    Magnus.Josefsson@datakraft.se

    0370 - 33 18 87

    Jennie Holmberg

    SÄLJARE IT-TEKNIK & HOSTING

    Jennie.Holmberg@datakraft.se

    0370 - 33 81 03

    Micael Josefsson

    SÄLJARE PYRAMID

    Micael.Josefsson@datakraft.se

    0370 - 33 18 85

    Andreas Pettersson

    Säljare Pyramid

    Andreas.Pettersson@datakraft.se

    0370 - 33 81 30

    Jessica Lundberg

    EKONOMI

    Jessica.Lundberg@datakraft.se

    0370 - 33 18 80

    Helene Walther

    HR

    Helene.Walther@datakraft.se

    0370 - 33 18 80

    Patrik Ahnberg

    VD

    Patrik.Ahnberg@datakraft.se

    0370 - 33 18 83

    Fjärrstyrning